Plánované akce

  


PŘIHLAŠOVÁNÍ

Zkoušky na STV v kickboxu

Proběhl sportovní seminář pro členy tréninkových center dětí a mládeže ČSK.

10. 12. 2018 admin Novinky

V sobotu 8.12. se do Jihlavy sjeli vybraní členové sportovních center ČSK se svými trenéry, aby se zúčastnili sportovního semináře se zaměřením na kickbox- pointfighting, který vedl László Gömbös – světová hvězda této dynamické sportovní disciplíny kickboxu.
László pochází z Maďarska, je několikanásobný mistr světa i Evropy a jeho více než dvouhodinový seminář byl skvělou příležitostí pro všechny zúčastněné závodníky i trenéry získat mnoho informací a praktických zkušeností jak zlepšit svůj trénink a na co se zaměřit při vedení svých svěřenců.
Po skončení úvodního programu a pouze na oběd, pokračoval odpoledne sportovní seminář kontrolními sparringy a řízenými zápasy, kterých se účastnilo všech 38 závodníků ze 4 klubů ČSK pod vedení reprezentačního trenéra Petra Kotíka a vedoucích trenérů jednotlivých tréninkových center Josefa Bílka, Jana Jansy a Josefa Kubáta.

Děkujeme všem za hojnou účast na náročném sportovním dni, který ale všem zúčastněným přinesl spoustu nově nabitých zkušeností a ukázal jim cesty, které vedou k jejich zdokonalování na cestě za sportovními i osobními úspěchy.

Seminář rozhodčích v Jihlavě je úspěšně za námi.

10. 12. 2018 admin Novinky

V pátek 7.12. a v sobotu 8.12. se v Jihlavě uskutečnil 2 denní seminář rozhodčích ČSK.
První den večer byl naplánován sraz v hotelu Vila Eden v Jihlavě, kde se rozhodčí ubytovali a následovala teoretická část školení, kterou připravila šéfka skupiny rozhodčích ČSK Zuzana Matoušková. Přednáška o všech aspektech práce rozhodčího trvala cca 2 hodiny a po následné diskusi se všichni odebrali na večeři formou rautu v nedalekém sportovním centru Kickbox Klubu Reborn Jihlava, kde následně druhý den probíhala praktická část školení.
Během sobotního odpoledne, si všichni zúčastnění vyzkoušeli rozhodování modelových zápasů v polokontaktních i plnokontaktních formách kickboxu, pod zkušeným vedením Zuzany Matouškové, Honzy Matouška a Evžena Mudranince.

Rádi bychom poděkovali všem 25 rozhodčím ČSK, kteří se dvoudenního školení rozhodčích v Jihlavě zúčastnili a budeme se s nimi těšit na další setkávání při rozvoji této klíčové složky našeho sportu. 

 

MČR Kicklight / Lowkick

17. 11. 2018 admin Novinky

 

V sobotu 17.11. se v kladenské sportovní hale uskutečnilo Mistrovství ČR v plnokontaktních formách kickboxu LOWKICK a KICKLIGHT. V přátelské atmosféře se na startu sešla skoro stovka závodníků a závodnic z 27 klubů z ČR. K vidění byly skvělé výkony jednotlivců ve všech váhových kategoriích, ti nejlepší si pak odvezli tituly mistrů ČR pro rok 2018. Velké uznání patří organizátorům z pořádajícího klubu SKS Arena Kladno za bezproblémový průběh závodů a také všem zúčastněným rozhodčím za přesné a spravedlivé rozhodování mnohdy tvrdých a velmi vyrovnaných zápasů.

Těšíme se s Vámi na další ročník ! 

Výsledková listina jednotlivců / Bodované pořadí klubů

Zpráva o proběhlém MS WTKA 2018

05. 11. 2018 admin Novinky

Reprezentační tým ČSK se ve dnech 31.10.-4.11. účastnil v Italském městě Carrara mistrovství světa organizace WTKA. Český svaz kickboxu za velké podpory ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, vyslal do bojů o světové tituly 24 závodníků a závodnic. Významnou součástí týmu byli čtyři trenéři, čtyři rozhodčí, fyzioterapeutka a několik dalších členů, kteří byli závodníkům během turnaje k dispozici. V této organizaci patří kickboxeři ČSK k naprosté špičce a vybojovali úctyhodné množství cenných kovů. Nejen závodníci dokázali svou sportovní kvalitu. Naši rozhodčí pod vedením Zuzany Matouškové pozvedli svou skvělou prací úroveň celého mistrovství. Reprezentační trenéři Petr Kotík a Petr Kučera sestavili výborně fungující tým, který si zaslouží velké poděkování za reprezentaci českého kickboxu na takto významné sportovní akci.

Kompletní výsledky reprezentantů ČSK:

Zlaté medaile:

Lukáš Buňat                 – PF mladší žáci -42kg a -47kg

Natálie Králová             – PF mladší žákyně -37kg

Sára Masáková            – PF starší žákyně -60kg

Lucie Barchánková      – PF juniorky – 55kg a -60kg

Iva Janíčková               – LC a KL ženy -65kg a -60kg

Jana Horová                 – LC ženy +70kg

Kateřina Lisová            – K1 a K1 light ženy -65kg

Zdeněk Veselý             – Hudební formy muži a týmy muži

Jan Mosler                   – Extrémní formy muži a týmy muži

Petr Kučera                  – LC muži veteráni – 85kg

Pavel Kossi                  – UFR muži veteráni a LC ring +85kg

Pavel Borovička           – LC ring muži +85kg

Martin Dvořák               – Kung-fu PS muži a veteráni -94kg a +90kg

Michal Roučka              – All styles muži soft style weapons a Kung-fu muži severní styly

Petr Vaculín                  – Kung-fu masters ostatní zbraně a All styles muži sport weapon fight

Stříbrné medaile:

Natálie Králová                 – PF mladší žákyně – 42kg

Lucie Barchánková           – PF ženy – 55kg

Iva Janíčková                    – LK ženy – 60kg

Jana Horová                     – LK ženy +70kg

Kateřina Lisová                 – Hudební formy ženy

Petr Kučera                       – LC ring muži veteráni -85kg

Pavel Borovička                – UFR muži a LC -84kg

Michal Roučka                  – Kung-fu muži ostatní zbraně

Petr Vaculín                       – Kung-fu masters severní styly

Zdeněk Kovanda               – UFR muži veteráni a LC ring +85kg

Jiří Hladík                          – FC muži – 75kg

Adam David Hutchinson   – PF muži – 75 kg

Rebeka Baťová                 – PF ženy +70kg

Tadeáš Hlásek                  – PF junioři -74kg

Dominik Růžička               – LC junioři -89kg

Bronzové medaile:

Barbora Jansová            – PF mladší žákyně +47kg

Nikolas Tomaško            – PF mladší žáci +47kg

Jakub Kodad                   – UFR muži -72kg

Pavel Borovička              – FC muži – 86kg

Rebeka Baťová               – PF ženy – 70kg

 

Trenéři: Petr Kotík, Petr Kučera, Jan Jansa, Jiří Černý

Rozhodčí: Zuzana Matoušková, Evžen Mudraninec, Jana Horová, Joanne Kolowrat

Fyzioterapeutka: Dominika Vavřinová

Realizační tým: Jiří Kotík

MČR Lightcontact / Pointfigting / Formy

20. 10. 2018 admin Novinky

 

V sobotu 20.10.2018 s v pražských Letňanech uskutečnilo mistrovství České republiky v kickboxu v polokontaktních disciplínách a poprvé i v hudebních formách. Skoro stovka závodníků a závodnic z celkem 20 sportovních klubů z celé České republiky si to rozdala o tituly v lightcontactu, pointfightingu a hudebních formách se zbraní i beze zbraně. Kvalitní výkony všech účastníků mistrovství byly doplněny o neméně kvalitní výkony všech rozhodčích a dohromady s dobrou organizací turnaje skončilo MČR velkým úspěchem a spokojeností na všech stranách. 

Druhá část MČR, tentokrát v plnokontaktních disciplínách kickboxu – lowkick a kicklight, se uskuteční v sobotu 17.11. na Kladně ve sportovní hale u Aquaparku.

Všichni jste srdečně zváni.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA JEDNOTLIVCŮ – MČR Praha 2018

Výběrové tréninky do reprezentace ČR jsou za námi.

09. 10. 2018 admin Novinky

V pátek a v neděli se uskutečnily tréninky pro uchazeče o reprezentaci juniorů a dospělých ČSK na mezinárodních turnajích. Tréninky probíhaly v polokontaktních stylech v Kosagymu Praha a plnotontaktních stylech v SKS Areně Kladno. Reprezentační trenéři Petr Kotík a Petr Kučera měli možnost již podruhé tento rok vidět jak na sobě ti nejlepší závodníci našeho svazu pracují.
Celkem přijelo 17 závodníků ze šesti klubů ČSK a více než polovina účastníků  byla vybrána pro výjezd na MS WTKA do Itálie. 

Této příležitosti jsme ještě využili k předání certifikátu o získání druhého Danu v kickboxu Josefu Kubátovi z Kosagymu Praha, který úspěšně nedávno tuto zkoušku složil.

Gratulujeme !

Pozvánky na výběrové reprezentační tréninky dospělých a juniorů v polo-kontaktních a plno-kontaktních disciplínách.

01. 10. 2018 admin Novinky

POZVÁNKA POLO-KONTAKTY, Praha pátek 5.10.2018

POZVÁNKA PLNO-KONTAKTY, Kladno neděle 7.10.2018

Sportovní soustředění ČSK KICKBOX KEMP 2018

26. 07. 2018 admin Novinky

Sportovního soustředění ČSK ve Studené se minulý týden účastnilo 25 kickboxerů a kickboxerek ze čtyř různých klubů ČSK.
Pod vedením reprezentačního trenéra Petr Kotíka se 4 dny intenzivně zdokonalovali v technice, vytrvalosti, rychlosti a odolnosti, což se všem zúčastněným bude velmi hodit pro nadcházející náročnou podzimní část závodní sezóny. Děkujeme všem za příkladný přístup k tréninkům a těšíme se na další akce pod hlavičkou ČSK.

sdr

 

Zkoušky na STV v kickboxu

10. 06. 2018 admin Novinky

V sobotu 9.6. proběhly v tělocvičně Kosagymu v Praze na Vinohradech zkoušky technické vyspělosti v kickboxu. Zkoušek se účastnilo celkem 23 kickboxerů a kickboxerek ze 4 klubů sdružených v ČSK. Všichni účastníci byli na zkoušky dobře připraveni, což potvrzuje i fakt, že několik z nich nakonec získalo vyšší stupeň, než na který se původně přihlásili. Všem účastníkům gratulujeme k dosaženým stupňům TV.

Seznam účastníků s uvedením získaného stupně TV:
Kosagym Praha:
Josef Kubát 2.Dan, Iva Janíčková 1.Dan, Filip Tušer 3.Kyu, Šittová Magdalena 3.Kyu, Jan Arnošt 4.Kyu, Kamil Sghaier 4.Kyu, Tobiáš Břeň 5.Kyu, Josef Tvrdý 6.Kyu, Dominik Dolanský 6.Kyu, Petr Gron 6.Kyu, Petr Jachnicki 6.Kyu, Michal Hagen 7.Kyu, Valerie Zdvihalová 7.Kyu, Sophia Anne Hutchinsonová 7.Kyu 
Kosagym Mnichovice:
Adéla Veselá 6.Kyu, Kryštof Boček 6.Kyu, Jiří Beneš 6.Kyu, Anička Líznerová 7.Kyu, Melisa Musilová 7.Kyu, David Fišer 7.Kyu
Kickbox Klub Reborn:
Josef Bílek 1.Dan, 
Johanka Káčerová 3.Kyu
Retro Gym Slaný:
Jan Švarc 5.Kyu

Členové zkušební komise ČSK: 
Petr Kotík, Petr Tahal, Josef Kubát, Marek Svitek, Ivo Zubatý, Tereza Dušková, Jan Šeba, Joanne Kolowrat  – všichni Kosagym Praha.

  

Tréninky kandidátů reprezentace ČSK

28. 05. 2018 admin Novinky

Během uplynulého víkendu byly na programu v Praze a v Jihlavě výběrové tréninky kandidátů reprezentace ČSK do všech disciplín kickboxu a do všech věkových a váhových kategorií, dospělých, juniorů, mládeže i dětí.

Celkem se na tréninky registrovalo skoro 50 zájemců o reprezentační dres, z nichž se nakonec na trénincích objevilo asi 40 z nich. Ostatní se vinou zranění, nebo odjezdu na zahraniční turnaje nemohli účastnit a dostanou tak šanci v některém z dalších cyklů těchto společných tréninků.

Sobotní pražský výběrový trénink dospělých a juniorů vedli reprezentační trenéři Petr Kotík a Petr Kučera, nedělní pro děti a mládež pak opět Petr Kotík společně s hlavními trenéry dětských sportovních center a tréninkových center mládeže ČSK.

  

Kalendář akcí ČSK

Listopad 2017
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
30.10.2017 31.10.2017 1.11.2017 2.11.2017 3.11.2017 4.11.2017 5.11.2017
6.11.2017 7.11.2017 8.11.2017 9.11.2017 10.11.2017 11.11.2017 12.11.2017
13.11.2017 14.11.2017 15.11.2017 16.11.2017 17.11.2017 18.11.2017 19.11.2017
20.11.2017 21.11.2017 22.11.2017 23.11.2017 24.11.2017 25.11.2017 26.11.2017
27.11.2017 28.11.2017 29.11.2017 30.11.2017 1.12.2017 2.12.2017 3.12.2017

Český svaz kickboxu na Facebooku