Plánované akce

 

POZVÁNKA

PROPOZICE

PŘIHLÁŠKA

Hungarian World CupDOSPĚLÍ A JUNIOŘI

Praha 26.5.2018

DĚTI A MLÁDEŽ

Jihlava 27.5.2018

  

Tréninky kandidátů reprezentace ČSK

Bohemia Open 2018

14. 05. 2018 admin Novinky

V sobotu 12. 5. 2018 se v kadaňské sportovní hale konal již 7. ročník mezinárodního turnaje v kickboxu, turnaj BOHEMIA OPEN 2018. 

Turnaj si na kickboxerské scéně již vydobyl své renomé a patří mezi nejlepší české turnaje v kickboxu. Pravidelně se ho zúčastní řada zahraničních týmů. Tohoto ročníku se zúčastnily týmy nejen z České Republiky, ale také z Polska, Německa, Rakouska a Ukrajiny. 

Díky všem partnerům turnaje: město Kadaň, Jurex VOS s.r.o., Messor s.r.o., Sitec CZ s.r.o., DDM Šuplík, KWON, jsou vždy pro všechny úspěšné závodníky připraveny skvělé a hodnotné ceny.
Jako již tradičně byly i letos připraveny pro všechny medailisty krásné, originální, odlévané medaile a pro vítěze všech kategorií hodnotné věcné ceny – pro vítěze kategorií Pointfighting, Lightcontact a Lowkick kvalitní boxerské rukavice od partnera turnaje KWON. Pro vítěze dětských disciplín Kalaki poté stavebnice LEGO. 
Turnaj nabídl soutěžní disciplíny jak pro ty nejmenší závodníky (Kalaki – boj pěnovou tyčí jako příprava na Pointfighting), tak standardní polokontaktní disciplíny kickboxu (Pointfighting, Lightcontact) a také plnokontaktní disciplínu Lowkick.

K letošnímu ročníku patří opět několik NEJ. 
Letošního ročníku se zúčastnilo NEJvíce závodníků v historii turnaje, konkrétně 187 borců z ČR, Polska, Německa, Rakouska a Ukrajiny.
Závodníci se letos registrovali do NEJvíce startů na turnaji, konkrétně 253 startů.
Turnaje se zúčastnilo NEJvíce týmů v historii, konkrétně 29 týmů.
Na turnaji opět startovali jedni z NEJlepších závodníků České Republiky, mohli jsme v akci vidět polokontaktní i plnokontaktní Mistry ČR, vítěze Evropských a Světových Pohárů, Mistry Evropy i Světa.
Turnaj rozhodovali jedni z NEJlepších rozhodčích České Republiky, na 3 zápasištích Tatami a v 1 boxerském ringu odrozhodovali celkem 257 zápasů.

Turnaj zahájil v 10:40 starosta města Kadaně PaedDr. Jiří Kulhánek, který přivítal v Kadani všechny účastníky a popřál všem hodně štěstí v nadcházejících bojích. Poté zazněla státní hymna v podání kadaňské zpěvačky Sabiny Fejsákové  po které již odstartovaly samotné zápasy na jednotlivých zápasištích.

Jako speciální host se turnaje zúčastnil i legendární hokejový útočník Petr Klíma, který za svou sportovní kariéru odehrál 13 sezon v kanadsko-americké NHL, kde s týmem Edmonton Oilers slavil i zisk Stanleyova Poháru.

Petr Klíma se zhostil role předávajícího ocenění nejlepším závodníkům na turnaji.

Lehce po 18 hod. turnaj úspěšně skončil. 

Zvláštní cenu od partnera KWON pro nejúspěšnější tým na turnaji získal Kickbox Klub Reborn s 55 body (6x zlato, 6x stříbro, 7x bronz), který tímto obhájil prvenství z roku 2017.

O 10 bodů níže se umístil v konečném součtu 45 bodů na druhém místě pořádající SK Kosagym Kadaň (5x zlato, 5x stříbro, 5x bronz).
Třetím nejúspěšnějším týmem turnaje se stal se ziskem 41 bodů tým SK Leon Most (4x zlato, 6x stříbro, 3x bronz).

Děkujeme všem účastníkům za skvělé výkony a pohodovou atmosféru během celého turnaje.

Již nyní začínají přípravné práce na příštím již 8. ročníku mezinárodního turnaje Bohemia Open, takže v květnu 2019 v Kadani na shledanou.

Za kolektiv SK Kosagym Kadaň z.s.
Ing. Jan Jansa a Jiří Černý

VÝSLEDKOVÁ LISTINA JEDNOTLIVCŮ / POŘADÍ ÚSPĚŠNOSTI KLUBŮ PODLE BODŮ

10. ASVÖ Junior Challenge

30. 04. 2018 admin Novinky

O víkendu 28.-29.4. se v rakouském Mattersburgu konal jeden z největších mládežnických turnajů v kickboxu ve střední Evropě. Turnaj pomáhalo rozhodovat i 5  českých rozhodčích z ČSK a účastnila se ho mini výprava mladých závodníků z Jihlavského Reborn Kickbox Klubu v čele s trenérem Josefem Bílkem.
Turnaje, který začal slavnostním nástupem rozhodčích a klubů se zúčastnili závodníci z celkem  5 středoevropských zemí, kteří startovali ve více než 100 startech.
V sobotu v pravé poledne pak odstartovaly zápasy. ČSK reprezentovali 4 závodníci Kickbox Klubu Reborn, kteří byli zaregistrovaní v 7 startech.
Každý start byl proměněný v zisk medaile a naši závodníci tímto nabrali zejména další cenné zkušenosti.

Seznam zúčastněných rozhodčích ČSK:

Petr Kotík, Evžen Mudraninec, Jan Mudraninec, Lucie Barchánková, Jan Šeba

Medailové úspěchy našich závodníků:

Žaneta Tomková
LC Junior -55kg – 3.místo
KL Junior -55kg – 2.místo

Natálie Králová
PF Younger Cadets -37kg – 2.místo

Sára Macková
PF Older Cadet -55kg – 2.místo
LC Older Cadet -55kg – 3.místo

Dominik Růžička
LC Junior -89kg – 3.místo
KL Junior -89kg – 2.místo

 

Austrian Classics

16. 04. 2018 admin Novinky

 

Ve dnech 20.-22.4 2018 se v rakouském Innsbrucku uskutečnil světový pohár WAKO – Austrian Classics, kterého se účastnila i početná výprava reprezentantů ČSK. Celkem 14 závodníků a závodnic se pustilo do bojů ve svých kategoriích, kde jim pomáhali s taktikou a podporovali je další 4 trenéři. Sportovní i organizační úroveň turnaje byla jako tradičně velmi vysoká a získat jakékoliv medailové umístění znamenalo podat výkon na hranici svých možnosti. Hlavním cílem tohoto výjezdu však bylo zejména sbírání zkušeností mladých reprezentantů a jejich uplatnění na dalších reprezentačních akcích. Celkem se na světovém poháru v Rakousku prezentovalo přes 1.100 závodníků z 28 států. 

Všem účastníkům výjezdu děkujeme za skvělou reprezentaci ČSK a České republiky a níže přikládáme seznam těch, kteří si připsali medailové úspěchy:


Petr Tahal
3.místo PF muži veteráni -84kg
Adam David Hutchinson
3.místo PF muži zelené pásky -70kg
3.místo PF muži zelené pásky -75kg
Johanka Káčerová
3.místo LC ženy začátečnice -60kg
3.místo PF ženy začátečnice -60kg
Žaneta Tomková
2.místo LC ženy začátečnice -60kg
Rebeka Baťová
2.místo PF ženy začátečnice -60kg
Dominik Růžička
3.místo KL junioři elita -89kg
3.místo LC juniři začátečníci +80kg

Trenéři: Petr Kotík , Jan Jansa, Jiří Černý a Josef Bílek

German Open

18. 03. 2018 admin Novinky

 

V neděli  18.3. odpoledne úspěšně zakončili naši reprezentanti svoje účinkování na letošním GERMAN OPEN v Mnichově. Několik stovek závodníků z různých koutů Evropy zde bojovalo o cenné kovy a naši reprezentanti se rozhodně neztratili. Děkujeme všem účastníkům výjezdu za skvělou reprezentaci ČSK a České republiky a níže přikládáme jejich dosažené úspěchy:

Jan Šeba 
2.místo PF muži -79kg 
3.místo LC muži -79kg
Martina Ptáčková
2.místo FC ženy +70kg
Jiří Hladík
3.místo K1 muži -81kg
Petr Tahal
2.místo PF muži veteráni -94kg
2.místo PF muži veteráni +94kg
Adam David Hutchinson
1.místo PF muži začátečníci -75kg
Johanka Káčerová
1.místo KL ženy začátečnice -55kg
3.místo PF ženy začátečnice -55kg
Žaneta Tomková
2.místo KL ženy začátečnice -55kg
3.místo LC ženy začátečnice -55kg
Rebeka Baťová
2.místo LC ženy začátečnice -55kg

Trenéři: Petr Kotík a Josef Bílek

Kadaň open

18. 02. 2018 admin Novinky

V sobotu 17.2.2018 jsme pořádali turnaj “Kadaň Open 2018” určený pro děti a začínající závodníky. v disciplínách Kalaki, Pointfighting a Lightcontact. Turnaje se zúčastnilo celkem 79 závodníků z 12 týmů z ČR a Německa, kteří se registrovali celkem do 122 startů.

Za pořádající SK Kosagym Kadaň se zúčastnilo 15 závodníků, kteří ziskem celkem 18 cenných kovů (8x zlato, 4x stříbro, 6x bronz) přispěli k prvenství v celkovém hodnocení týmů na turnaji. 

Jan Jansa, SK Kosagym Kadaň

VÝSLEDKOVÁ LISTINA JEDNOTLIVCŮ / POŘADÍ KLUBŮ PODLE ZÍSKANÝCH MEDAILÍ

Novoroční pražský pohár

20. 01. 2018 admin Novinky

  

 V sobotu 20.ledna proběhl v Praze na Vinohradech první ze série turnajů v kickboxu a kalaki pro děti a začínající závodníky. Za účasti téměř 40 závodníků z 9 klubů se soutěžilo v disciplínách kalaki, lightcontact a pointfighting. Ke všeobecné spokojenosti závody plynuly hladce, nikdo se nezranil a ocenění závodníci neskrývali radost z pěkných diplomů, věcných cen a krásných medailí. Příští závody této série se budou konat 17.2. v Kadani.

Výsledková listina jednotlivců / Pořadí klubů podle medailí 

V Písku proběhl již 3. sportovní seminář pro členy ČSK.

12. 12. 2017 admin Novinky

V sobotu proběhl již třetí seminář, kterými ČSK podporuje sportovní rozvoj sdružených klubů. Tentokrát se cvičilo v klubu AKJ Panthers Písek & Milevsko. Seminář vedl reprezentační trenér Petr Kotík a letošní mistryně světa WTKA ve fullcontactu Tereza Dušková. Svěřenci trenérů Ladislava Včeličky a Michala Polaneckého absolvovali dopoledne trénink zaměřený na techniku a odpoledne byl trénink nácviků a sparringu. Všichni cvičili výborně a dokázali, že kickbox v Písku jde správným směrem. Na podobné semináře se sportovním zaměřením se můžete těšit i příští rok.

MŠMT vypsalo dotační program pro sportovní kluby na rok 2018

02. 12. 2017 admin Novinky

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, zveřejnilo v pátek na svých webových stránkách podmínky dotačního programu „MŮJ KLUB“ dříve Program VIII, na rok 2018.  Jedná se o program podpory sportovních klubů (spolků) na jejich sportovní činnosti v oblasti dětí a mládeže.

Odkaz naleznete ZDE.

V případě, že Váš klub sdružuje a aktivně pracuje s dětmi a mládeží do 23 let, tak neváhejte a v tomto programu si o příspěvek zažádejte.

Pro více informací a případné konzultace, kontaktuje sekretáře svazu p. Jiřího Kotíka, tel: 734 570 269, e-mail: info@svazkickboxu.cz.

 

V Praze na Vinohradech proběhly zkoušky na STV v kickboxu.

27. 11. 2017 admin Novinky


V sobotu 25.11. proběhly v tělocvičně Kosagymu v Praze na Vinohradech zkoušky technické vyspělosti v kickboxu. Zkoušek se účastnilo celkem 33 kickboxerů a kickboxerek ze 7 klubů sdružených v ČSK. Všichni účastníci byli na zkoušky dobře připraveni, což potvrzuje i fakt, že několik z nich nakonec získalo vyšší stupeň, než na který se původně přihlásili. Všem účastníkům gratulujeme k dosaženým stupňům TV.

Seznam účastníků s uvedením získaného stupně TV:
Kosagym Praha:
Filip Tušer 4.Kyu, David Kozelka 4.Kyu, Martina Kulhánková 4.Kyu, Zuzana Kuliszová 4.Kyu, Silvia Fuzeri Szabóová 5.Kyu, Karin Babiaková 6.Kyu, Daniel Leso 6.Kyu, Tobiáš Břeň 6.Kyu, Zdeňka Dolejšová 6.Kyu, Simon Calderon 6.Kyu, Tomáš Kopáček 6.Kyu, Oliver Vyšata 6.Kyu, Bart Steppe 6.Kyu, Dominik Dolanský 7.Kyu, Petr Gron 7.Kyu, Petr Jachnicki 7.Kyu, Bohumil Fiala 7.Kyu 
Kosagym Mnichovice:
Petr Štička 6.Kyu, Martin Zach 7.Kyu, Adéla Veselá 7.Kyu, Kryštof Boček 7.Kyu, Roman Horáček 7.Kyu, Erich Chase Crichton 7.Kyu, Gábina Fořtová 7.Kyu
SKS Aréna Kladno:
Zdeňek Kovanda 1.DAN, Ondřej Rusnák 1.Kyu, Dominik Koželský 4.Kyu
Sebeobrana a kickboxing Přerov:
Valérie Knotová 5.Kyu, Jakub Hradil 5.Kyu, Matěj Pospíšil 7.Kyu
Kosagym Teplice:
Daniel Pech 1.Kyu
Kickbox Klub Reborn:
Johanka Káčerová 4.Kyu
Retro Gym Slaný:
Jan Švarc 6.Kyu

Členové zkušební komise ČSK: 
Petr Kotík, Petr Tahal, Josef Kubát, Jana Horová, Anna Hanáková – všichni Kosagym Praha.
Petr Kučera – SKS Aréna Kladno
Josef Bílek – Kickbox Klub Reborn
Petr Knot – Sebeobrana a kickboxing Přerov

  

 

MČR v kickboxu – LOWKICK / KICKLIGHT – dospělí

19. 11. 2017 admin Novinky

V sobotu 18.11. se v kladenské sportovní hale uskutečnilo Mistrovství ČR v plnokontaktních formách kickboxu LOWKICK a KICKLIGHT. V přátelské atmosféře se na startu sešla skoro stovka závodníků a závodnic z 26 klubů z ČR. K vidění byly skvělé výkony jednotlivců ve všech váhových kategoriích, ti nejlepší si pak odvezli tituly mistrů ČR pro rok 2017. Velké uznání patří organizátorům z pořádajícího klubu SKS Aréna Kladno za bezproblémový průběh závodů a také všem zúčastněným rozhodčím za přesné a spravedlivé rozhodování mnohdy tvrdých a velmi vyrovnaných zápasů.

Těšíme se s Vámi na další ročník ! 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA JEDNOTLIVCŮ, MČR Kladno, 2017

 

Kalendář akcí ČSK

Květen 2018
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle

Kategorie: GeneralBohemia Open 2018

Bohemia Open 2018

Kategorie: GeneralHungarian WAKO World Cup

Hungarian WAKO World Cup

Kategorie: GeneralHungarian WAKO World Cup

Hungarian WAKO World Cup

Kategorie: GeneralHungarian WAKO World Cup

Hungarian WAKO World Cup

Kategorie: GeneralHungarian WAKO World Cup

Hungarian WAKO World Cup

Kategorie: GeneralTrénink kandidátů reprezentace - dospělí / junioři - Praha

Trénink kandidátů reprezentace - dospělí / junioři - Praha

Kategorie: GeneralTrénink kandidátů reprezentace - Děti / Mládež - Jihlava

Trénink kandidátů reprezentace - Děti / Mládež - Jihlava

Český svaz kickboxu na Facebooku