Plánované akce

 

 

PŘIPRAVUJEME..

Austrian Classics

 

 

POZVÁNKA

Kurz trenéra kickboxu III.třídy

  

POZVÁNKA

Seminář rozhodčích licence "C"


Bližší info k turnaji získáte u Jana Jansy na emailu: henig@seznam.cz

PROPOZICE

KBH Masters

Trenéři

Hlavní koordinátor trenérských kurzů: Mgr. Petr Kotík

e-mail: petr.kotik@svazkickboxu.cz

tel: +420 603 593 719

Všeobecné informace k trenérským kurzům najdete ZDE.

————————————————————————————————–

Pro zájemce o rozšířené trenérské vzdělávání přidáváme odkaz do trenérské sekce ČOV,

kde jsou pravidelně zveřejňovány trenérské semináře a školení.

V případě zájmu o účast na některé z uvedených akcí, prosím kontaktujte Petra Kotíka.

http://treneri.olympic.cz/

————————————————————————————————–

Trenéři ČSK I.třídy:

Petr Kotík

Pavel Dvorščík

Marek Svitek

Kateřina Lisová

 

Trenéři ČSK II.třídy:

Petr Tahal

Josef Kubát

Vladimíra Šmelková

Lukáš Bárta

Tereza Dušková

Petr Weingärtner

Tomáš Karel

Martin Lamoš

Kateřina Linhartová

Klára Bečvárovská

Jaroslav Miladinovič

Petr Sochor

Alice Šrámková

Anna Hanáková

Dominik Ulrich

Josef Bílek

Václav Joudl

Jan Kodeš

Jan Novák

Michal Procházka

Tomáš Vejdělek

Zdeněk Kovanda

Michal Polanecký

Petr Kučera

Zuzana Kuliszová

Martina Ptáčková

 

Trenéři ČSK III.třídy:

Evžen Mudraninec

Jan Mudraninec

Martin Biskup

Kateřina Gallusová

Michael Schubert

Martin Růžička

Michal Stoklasa

Markéta Kostrouchová

Jan Šeba

Vojtěch Frýdl

Jiří Maštálka

Dana Černá

Alan Svoboda

Anton Březina

Milan Hrbek

František Deák

Jana Horová

Alžběta Berková

Pavel Holub

Tomáš Vyhlídal

Tomáš Lébr

Richard Gregor

Lukáš Šeršeň

Lukáš Martiník

Roman Staněk

Miroslav Podešva

Ivan Moravec

Tomáš Pittner

Tomáš Tobola

Jan Kavka

Lukáš Markytán

Erika Vacková

Filip Kaňka

Petr Faldus

Petr Havlíček

Ondřej Janoušek

Aleš Kaiser

Petr Knot

Gabriela Kuncová

Nikolas Stamidis

Lukáš Tichý

Wasmand Basharmal

Adam David Hutchinson

Iva Janíčková

Radek Joura

Milan Kalina

Jan Konhefr

Tomáš Nešuta

Dominik Schreier

Michal Šamudovský

Robert Šmíd

Ivana Zárubová

David Kozelka

Rebeka Baťová

Martina Kulhánková

Zdenka Dolejšová

Johanka Káčerová

Josef Melek

Josef Ptáček

Kalendář akcí ČSK

Únor 2018
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle

Kategorie: GeneralKadaň open

Kadaň open

Český svaz kickboxu na Facebooku