1. Český svaz kickboxu
  2. Trenéři

Trenéři ČSK

Pro zájemce o rozšířené trenérské vzdělávání přidáváme odkaz do trenérské sekce ČOV, kde jsou pravidelně zveřejňovány trenérské semináře a školení. V případě zájmu o účast na některé z uvedených akcí, prosím kontaktujte Petra Kotíka.

Hlavní koordinátor trenérských kurzů

Trenéři ČSK I. třídy

PD
Dvorščík Pavel
PK
Kotík Petr
KL
Lisová Kateřina
MP
Polanecký Michal
MS
Svitek Marek

Trenéři ČSK II. třídy

LB
Bárta Lukáš
RB
Baťová Rebeka
KB
Bečvárovská Klára
JB
Bílek Josef
Černý Jiří
TD
Dušková Tereza
JH
Horová Jana
AH
Hozmanová Anna
JJ
Jansa Jan
VL
Joudl Václav
TK
Karel Tomáš
JK
Kodeš Jan
ZK
Kovanda Zdeněk
JK
Kubát Josef
PK
Kučera Petr
ZK
Kuliszová Zuzana
ML
Lamoš Martin
KL
Linhartová Kateřina
JM
Miladinovič Jaroslav
JM
Mudraninec Jan
JN
Novák Jan
MO
Oravský Marek
MP
Procházka Michal
MP
Ptáčková Martina
Šmelková Vladimíra
Šmíd Robert
PS
Sochor Petr
Šrámková Alice
Šťastná Johanka
PT
Tahal Petr
DU
Ulrich Dominik
TV
Vejdělek Tomáš
PW
Weingärtner Petr

Trenéři ČSK III. třídy

LB
Bártů Lukáš
WB
Basharmal Wasmand
AB
Berková Alžběta
MB
Biskup Martin
AB
Březina Anton
Černá Dana
Černotík Zdeněk
FD
Deák František
ZD
Dolejšová Zdenka
PF
Faldus Petr
VF
Frýdl Vojtěch
KG
Gallusová Kateřina
RG
Gregor Richard
PH
Havlíček Petr
MH
Hejtmánek Martin
JH
Hladík Jiří
TH
Hlásek Tadeáš
PH
Holub Pavel
TH
Houček Tomáš
PH
Hozman Pavel
MH
Hrbek Milan
MH
Hubáčková Martina
DH
Hutchinson Adam David
IJ
Janíčková Iva
OJ
Janoušek Ondřej
RJ
Joura Radek
AK
Kaiser Aleš
MK
Kalina Milan
FK
Kaňka Filip
JK
Kavka Jan
AK
Knopová Adéla
PK
Knot Petr
JK
Kodad Jakub
OK
Kohout Ondřej
JK
Konhefr Jan
MK
Kostrouchová Markéta
DK
Kozelka David
DK
Krejčíř Dominik
PK
Kučera Petr ml.
MK
Kulhánková Martina
GK
Kuncová Gabriela
JK
Kurinčič Jevgenija
TL
Lébr Tomáš
PM
Mach Petr
LM
Markytán Lukáš
LM
Martiník Lukáš
JM
Martiníková Jana
JM
Maštálka Jiří
ZM
Matoušková Zuzana
JM
Melek Josef
IM
Moravec Ivan
EM
Mudraninec Evžen
TN
Nešuta Tomáš
TP
Pittner Tomáš
LP
Pliska Lubomír
MP
Podešva Miroslav
PP
Přenosilová Petra
JP
Ptáček Josef
MR
Roučka Michal
MR
Růžička Martin
Šamudovský Michal
DS
Schreier Dominik
MS
Schubert Michael
Šeba Jan
Šeršeň Lukáš
NS
Stamidis Nikolas
RS
Staněk Roman
MS
Stoklasa Michal
LS
Strnad Lukáš
AS
Svoboda Alan
MT
Tajchl Matěj
TT
Tajchl Tomáš
JT
Tarant Josef
JT
Tarant Josef ml.
LT
Tichý Lukáš
TT
Tobola Tomáš
ET
Trojáková Eliška
EV
Vacková Erika
PV
Vaculín Petr
RV
Velešík Roman
TV
Vyhlídal Tomáš
IZ
Zárubová Ivana
Menu
X